DEVLETİN ÇİVİSİ ÇIKTI (17.03.2016-Özgür Düşünce Gazetesi)

1625766_938080486260329_3207028698152764034_n

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay: Türkiye’nin çivisini çıkardılar. Türkiye kuralları ve kurumlarıyla yönetilmiyor. Ülke, şahsi ve keyfi bir yönetim altında. Tüm sorunların ana merkezinde bu yatıyor. Zihniyet bozuk. “Benim dediğim doğrudur, ben her zaman haklıyım, ben haksız olduğum durumlarda birinci geçerlidir.” Bunların yapmak istediği Anayasa iki maddelik ve bu şekilde. Sıkıntının ana merkezi bu. Türkiye’de yaşanan sorunlar sistemden, Anayasa’dan, kanunlardan kaynaklanan sorunlar değil.

BOMBALAR GAFLETİN SONUCU

Kötü yöneticilikten kaynaklanan sorunlar. Yönetemiyorlar bunlar ülkeyi. Halka yalan söyleyip oy toplamasını iyi beceriyorlar. ‘Ya benden yanaşın ya da hainsin’ diyorlar. Var mı böyle bir şey. Beka mücadelesi yaşanıyor ülkemizde. Çok ciddi bir sıkıntı var. Türkiye dışarıdan kuşatma altına alındı. İçeride ise başkentin göbeğinde artık aleni bombalar patlatılıyor. Bunlar geçmiş ihmallerin, gafletlerin, ihanete varan yanlışlıkların sonucu. Patlamadan bile oy devşirmeye çalışıyorlar. Zaten daha önceki patlama sonrasında “oylarımız arttı” demişlerdi.

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>