“BİZİM USTAMIZ DEVLET BAHÇELİ’DİR”

manisada denge

MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, liderleri Devlet Bahçeli’nin izinde olduklarına vurgu yaparak,CHP’nin referandum sonuçlarından sonra büyük bir hazımsızlık yaşadığına dikkat çekti. Akçay, “Bizim ustamız da MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir. Bizim teşkilat olarak görevimiz onun çekici vurduğu yere balyozu indirmek onu takip etmek, bunun için bize düşen görev çekici takip etmektir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Teşkilatı 12. Olağan Genel Kurulunu Yüzme İhtisas Spor Kulübü’nde gerçekleştirdi. Salihli MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, tek liste girdiği kongrede yeniden başkan seçilirken, kongreye MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları ve partililer katıldı. Kongrenin Divan Başkanlığını ise MHP MYK Üyesi Hüseyin Akgül yaptı.

“CHP, BU KARAR İÇİN BÜYÜK HAZIMSIZLIK YAŞAMAKTADIR”

MHP’nin hedefine yürüyen bir parti olduğuna vurgu yapan MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, “MHP artık gün gün hedefine yürüyen bir partidir. Ülkemizin meselelerini ilkeli, sorumlu, sorun çözen ve çözüm üreten bir parti olan MHP’ye de bu tür kongreler yakışır. Türkiye’nin içinde bulunduğu ahval ve şartlar, ülkücülerin ve MHP’lilerin daha fazla kenetlenmesini adeta çelikten bir iradesini tahkim etmesini gerekli kılmaktadır. Tartışmasız bir şekilde bu referandumda milletimiz yüzde 51.5 ile evet demiştir. Bu karar meşrudur ve hukukidir. Ancak CHP, bu karara için büyük hazımsızlık yaşamaktadır. CHP, referandum öncesi olduğu gibi, yine yanlış adım atmaya devam etmektedir” diye konuştu.

“BİZİM USTAMIZ DEVLET BAHÇELİ’DİR”

MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, liderleri Devlet Bahçeli’nin izinde olduklarına vurgu yaparak, “Bizim söylemlerimiz ve çalışmalarımız, aynı demirci ustalarının çalışması gibi uyumlu olması lazım. Demirci ustası çekiç, çırağı balyozu kullanır. Çırağın işi ustasının çekici vurduğu yere balyozu indirmektir. Bizim ustamız da MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir. Bizim teşkilat olarak görevimiz onun çekici vurduğu yere balyozu indirmek onu takip etmek, bunun için bize düşen görev çekici takip etmektir” dedi.

MEHMET AKIN GÜVEN TAZELEDİ

Konuşmaların ardından gidilen seçimlerde kullanılan oyların tamamını alan Mehmet Akın, genel merkez tarafından atandığı göreve, bu kez delegenin oyu ile seçilerek güven tazeledi. Mehmet Akın Başkanlığındaki MHP Salihli İlçe Yönetim Kurulu ise Cemil Özer, Murat Makasçı, İskender Artemel, Cemal Araz, Seçil Can, Şerife Kurt, Fadime Topaç Ekici, Ali Özbayram, Veli Babacan, İbrahim Curacı, Ali İnci, Halil Tüfek, Serdar Oğan, Kamuran Alptekin, Mehmet Sarıoğlu, Fatih Köse, Alaattin Gülmez ve Mustafa Bilgin’den oluştu.

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>