TERÖRLE MÜCADELEDE ELDE ETTİĞİMİZ BAŞARILARA İLİŞKİN…

1

MHP Grup Başkanvekili Erkan AKÇAY’ın ülkemizin terörle terörle mücadele sürecinde elde ettiği başarılara ilişkin TBMM Genel Kurulunda yapmış oldukları konuşma – 16.06.2017

ERKAN AKÇAY (Manisa) – Türkiye terörle mücadelede önemli başarılar elde etmektedir.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarda özellikle bölücü terör örgütüyle mücadelede önemli adımlar atılmıştır, mesafeler alınmıştır.

Yapılan operasyonlarda 60 terörist etkisiz hâle getirilmiş, ayrıca roketatardan makineli tüfeğe, el bombasından başka pek çok silah ve teçhizata kadar ele geçirilmiştir.

Bu dönemde ayrıca terör örgütünün ekonomik kaynakları olan uyuşturucu ve diğer kaçakçılıkla mücadelede de önemli başarılar elde edilmiştir.

Bu operasyonlarda 7 askerimiz şehit olmuş, 19 askerimiz de yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ediyoruz.

Terörle mücadelede başarılar elde eden askerlerimizle ve güvenlik güçlerimizle gurur duyuyoruz.

Hepsini Cenab-ı Allah’a emanet ediyoruz.

Terörle mücadelede kesin netice için hepsine başarılar diliyoruz.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Milliyetçi Hareket Partisi olarak terörle mücadelenin arkasında olacağız ve her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.

Teşekkür ederim Sayın Başkan.

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>