Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan AKÇAY’ın Kurban Bayramı Mesajı 31.08.2017

image1

 

 

Bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın, bayramın rahmet ve bereketinde buluşmanın coşku ve heyecanı içerisindeyiz. Cenab-ı Allah’tan mübarek Kurban Bayramının ülkemiz, milletimiz, devletimiz, Türk-İslam alemi ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Kurban Bayramı, Rabbimize teslimiyetin, imanın, bağlanmanın ve kulluk bilincinin ispatıdır.

 

Bayram, kucaklaşma, kavuşma, yardımlaşma ve dayanışmadır.

 

Ülkemizi hedef alan tehditler kuşağında, tedirginliğin arttığı, milli varlığımızın yok edilmeye çalışıldığı bugünlerde Kurban Bayramı kardeşliğimize, birliğimize, bütünlüğümüze ve huzurumuza sahip çıkmak için manevi bir imkândır.

 

Bu imkân ile milletimizin üzerindeki işgal, ihanet ve zulüm bulutlarının, birlik ve beraberlik bilinci ile dağıtılacağına inanıyoruz. Hizipler, küslükler, ihtilaflar bayramın mana yüklü ikliminde sonuçsuz kalacaktır.

 

Her türlü terör örgütünün taşeronluğunda ülkemizin istiklal ve istikbaline yönelik suikastlara hep birlikte karşı koyacağız. Nifak ve bölünme çetelesi tutanlara fırsat vermeyeceğiz. Ebedi yurdumuz olan Türk vatanında daha nice bayramları birlik ve beraberlik içerisinde kutlayacağız.

 

Bu düşüncelerle Cenab-ı Allah’tan niyazım kesilen kurbanların, ihlasla yapılan ibadetlerin kabul olması; bu mübarek günlerde Kâbe’de, Arafat’ta, Müzdelife’de edilen tüm dualarla birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu günlere kavuşmamızdır.

 

Türk milletinin, Türk-İslam âleminin ve İslam coğrafyasının huzur ve esenliklere ulaşması dileğiyle Kurban Bayramını kutluyorum.

 

 

Erkan AKÇAY

Milliyetçi Hareket Partisi

Grup Başkanvekili

Manisa Milletvekili

 

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>