ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL’Ü AFFETMEYECEKTİR!

21728169_1433506113424065_4248520494120153476_n

Bugün demokrasimizi ve mili iradeyi hedef alan vatan ve millet sevdalılarını idam sehpalarına yollayan,  “bizim çocuklar başardı” emperyalist parolasıyla  gerçekleşen meşum 12 Eylül  darbesinin  37’inci yıldönümüdür.  12 Eylül, Türk milletinin üzerine bir karabasan gibi çökmüş, seçimle iş başına gelen siyasi iktidar silah zoruyla alaşağı edilmiş, siyasi partilerin, sendikaların, basın yayın organlarının kapısına kilit vurulmuştur.  12 Eylül cuntası pek çok aile ocağının sönmesine, bir neslin zindanlarda çürüyüp gitmesine sebep olduğu gibi  Türk demokrasisinde onulmaz yaralar açmış, 12 Eylül darbesinin bedelini milletimiz, demokrasimiz ve Ülkücü Hareket ağır bir şekilde  ödemiştir.

Üzerinden otuz yedi yıl geçmesine rağmen 12 Eylül darbesinin zihNİ kalıntılarından ve yapılarından ülkemizin kurtulmadığıgerçeğiyle  15 Temmuz 2016’da  karşı karşıya geldik. FÖTE terör örgütünün asker elbisesigiymiş militanlarıyla gerçekleştirdiği darbe girişiminde demokrasi ve milli irade düşmanlarının her dönem olabileceğini acı bir şekilde  gördük. Milletimizin dirayetli duruşu, MHP’nin ve Sayın Genel Başkanımızın milli iradeden ve demokrasiden  yana açık tavrıyla bu darbe girişimi layığını bulmuş, akamete uğratılmıştır.

12 Eylül en çok,  demokrasiden,  milletten yana olan, ülke ve millet sevdalısı Ülkücüleri, Milliyetçi Hareket Partisini hedef almış, askeri cunta, ülkücüleri  zindanlara, idam sehpalarına  sürükleyerek amacına ulaşmak istemiştir. Unutulması mümkün olmayan eziyet, işkence, kıyım ve zulümlerin yaşandığı 12 Eylül,  her türlü ceberutluğunarağmen  vatanın birliğine ve bağımsızlığına, milletin varlığına ve devamlılığına fani bedenlerini adayan Türk milliyetçilerini yolundan geri çevirememiştir.

Devletini ve milletini sevmekten ve savunmaktan başka hiçbir suçu olmayan Ülkücü Hareket için 12 Eylül mahkemeleri; adaletsizliğin ve zulmün birer örneği olarak hafızalarımızda kalacak,  vicdanlarda ve yargı önünde mahkum olan 12 Eylül’ü asla affetmeyecektir.  Çünkü Ülkücüler vatana ve millete  kastedenEylül’lerin çocukları değil, millet sevdalısı Ocak’larınçocuklarıdır.

Bu vesileyle  12 Eylül’de idam sehpalarına yürüyerek cennet vatanımızı emperyalizmin ve komünizmin pençesine teslim etmemek için canından, cananından vazgeçen ülkücü Ahmet Kerse,  Ali Bülent Orkan,   Cengiz Baktemur, Cevdet Karakaş, Fikri Arıkan,  Halil Esendağ,  İsmet Şahin, Mustafa Pehlivanoğlu , SelçukDuracık’ı rahmetle anıyorum.

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>