MHP’Lİ AKÇAY’A ANLAMLI ÖDÜL

MANISA%27DA_GUNDEM_20171130_9

 

Manisa ve MHP Grup Başkan Vekili Erkan AKÇAY EGEM Platformu dönem başkanı ve yönetim kurulu üyelerini misafir etti.

 EGEM Platformu Dönem Başkanı Mehmet Ali Özerkan ve Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Gezinti; EGE illeri tanıtım fuarına katkısından, Manisa’ya hizmetlerinden ve Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneğine katkılarından dolayı Manisa Milletvekili ve MHP Grup Başkan Vekili Erkan AKÇAY’a teşekkür plaketi verdi.

 

MHP Grup Başkan Vekili Erkan AKÇAY, MHP Afyonkarahisar Milletvekil Mehmet Parsak ve MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu ile birlikte EGEM PLATFORMU Dönem Başkanı Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali ÖZERKAN, Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep GEZİNTİ, Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halil APAYDIN, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Başkanı Nuri UYGUN, Uşaklılar Derneği Başkanı Nuray SALIÇ, İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin AKSU’yu misafir etti.

 

Ziyarette konuşan Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Gezinti “ Derneğimiz 1991 yılında Ankara’ da bulunan Manisalılara, hemşerilikte yeni bir anlayış getirmek ilkesi ile kurulmuştur. Hemşerilerimizin sosyal yönünün beslenmesi ve geliştirilmesi amacıyla anakentlerdeki özlemlerini karşılamak, özenli çalışmaları ve organizasyonlarla tüm bireyleri bir araya getirerek, insanlarımıza daha sağlıklı ve sosyal bir hayat sunmayı hedeflemiştir. Manisa Milletvekilimiz ve MHP Grup Başkan Vekilimiz Erkan AKÇAY Ankara’daki EGE illeri tanıtım günlerinde her zaman yanımızda yer almış, bize her türlü desteği vermiştir. Sayın vekilimize bu desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca Derneğimiz çalışmalarına katkılarından ve Manisa’ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu olarak Manisa Milletvekilimiz ve MHP Grup Başkan Vekilimiz Erkan AKÇAY’da teşekkür plaketimizi takdim etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 

Ziyarette söz alan Manisa Milletvekili ve MHP Grup Başkan Vekili Erkan AKÇAY, “ Ankara’daki EGE illeri tanıtım günlerinde göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından dolayı EGEM Platform dönem başkanımız Mehmet Ali Özerkan ve  yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz. Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneğimiz ve Recep Başkanımızla yıllardır birlikteyiz. Derneğimizin ve Recep Başkanımızın başarılı çalışmalarını dikkatle takip ediyoruz.  Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneğimize, Manisa’ya ve Manisalılara hizmet noktasında her türlü desteği veriyoruz, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz.” dedi.

 

 

 

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>