Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan AKÇAY’ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı 14.06.2018

erkanakcay03

 

 

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak yeni bir bayrama daha ulaştık.

 

Bayramlar, umutsuzluğu dağıtan, karamsarlığı yok eden; birlik ve beraberlik, dayanışma ve kardeşlik günüdür.

 

Türk milletini yok etmek isteyenlere en büyük cevap bayramın manevi hikmetlerle dolu anlamında saklıdır.

 

Türk milleti olarak devletimizin tekliğine, milletimizin birliğine, ülkemizin bütünlüğünü yok etmek isteyenlere karşı bayram günlerinin coşkusuyla saflarımızı sıklaştıracağız, habis niyetlilere asla geçit vermeyeceğiz.

 

Milletimize kurulan tuzaklar, hain oyunlar Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminde etkisiz kalacaktır. Yaklaşan karar anlarında birliğimiz ve dirliğimiz ile huzur ve güvenliğin teminatı altında buluşmalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın büyük Türk milletine ve Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini diliyor, daha nice bayramlara milletçe el ele ulaşmayı temenni ediyor, bayramın ülkemiz, milletimiz ve insanlık için güzelliklere vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

 

 

Erkan AKÇAY

Manisa Milletvekili

Milliyetçi Hareket Partisi

Grup Başkanvekili

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>