MHP’li AKÇAY: “ CHP TERÖR ÖRGÜTLERİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYOR”

akcay

 

 

 

 

CHP’nin terör örgütlerinin taşeronluğunu yaptığını söyleyen MHP Grup Başkan Vekili Erkan AKÇAY, “CHP yönetimi HDP ile aynı yolda yürümekte, PKK ve FETÖ ile kirli ittifak hesapları yapmaktadır.” dedi.

 

Özgür Özel’in İmralı Canisi’nin sözcülüğünü yaptığını söyleyen MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, “CHP’li Özgür Özel İmralı Canisi Öcalan’ın taleplerini kanun teklifi olarak TBMM’ye sunmaktadır. İmralı Canisinin sözcülüğünü yapan siyasi edep ve üslup yoksunu CHP’li Özel şimdi de haddini aşarak Sayın Genel Başkanımıza ve MHP’ye dil uzatarak İmralı Canisine sadakatini göstermeye çalışmaktadır.” dedi.

 

CHP Terör Örgütlerinin Taşeronluğunu Yapıyor.

CHP’nin terör örgütlerinin taşeronluğunu yaptığını söyleyen MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, “ HDP ile aynı yolda yürüyen CHP’nin, PKK ve FETÖ ile ilişkisi de ayan beyan ortadadır. Atatürk’ün kurduğu CHP’yi;  HDP’nin uydusu,  PKK ve FETÖ terör örgütünün savunucusu haline getirmişlerdir. 24 Haziran Seçimlerinde Cumhur İttifakından yediği tokadı hazmedemeyen CHP,  yaklaşan yerel seçimler öncesinde yine kirli ittifak peşinde koşmaktadır. HDP ile aynı yolda yürüyen, PKK ve FETÖ ile kirli ittifak hesapları yapan CHP, tüm hesaplarını alt üst eden MHP’ye saldırmaktadır.” dedi.

 

CHP’li Özel İmralı Canisinin Sözcülüğünü Yapıyor

CHP’li Özgür Özel’in İmralı Canisi Öcalan’ın sözcülüğünü yaptığını söyleyen MHP’li AKÇAY,  “ İmralı Canisi Öcalan ‘Açılım sürecinin devamının sağlanması için TBMM’de Komisyonu kurulmasını istemiştir. CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel İmralı Canisi Öcalan’ın talepleri doğrultusunda TBMM Komisyon kurulması için İçtüzük Değişiklik Teklifi vermiştir. İmralı Canisi Öcalan Toplumsal Mutabakat Kanun Teklifi verilmesini istemiştir. CHP’li Özgür Özel İmralı Canisi Öcalan’ın talepleri doğrultusunda 68 maddelik kanun teklifi vermiştir.” dedi.

 

CHP’li Özel İmralı Canisine Sadakatini Göstermeye Çalışıyor

Özgür Özel’in siyasi edep ve üsluptan yoksun olduğunu söyleyen MHP’li AKÇAY,“  İmralı Canisi’nin sözcülüğünü yapan Özgür Özel Sayın Genel Başkanımıza ve MHP seçmenine saldırmaktadır.  CHP’li Özel Sayın Genel Başkanımıza ve MHP’ye dil uzatarak İmralı Canisi Öcalan’a sadakatini göstermeye çalışmaktadır. MHP düşmanlığından beslenen CHP’li Özel, MHP’ye dil uzatmadan önce kendi partisine ve aynaya bakmalıdır.  Dili bozuk Özgür Özel MHP seçmeni ile gönül ittifakı olduğunu iddia etmektedir. İmralı Canisi’nin sözcüsü Özgür Özel bilmelidir ki MHP seçmeni terör örgütleriyle işbirliği yapan ve Atatürk’e ihanet eden CHP’nin yakınından bile geçmez. Senin gibi MHP düşmanlarını da tükürüğü ile boğar. İmralı Canisi Öcal’ın sözcülüğünü yapan, HDP, PKK, FETÖ ile aynı zeminde buluşan ve şehit cenazesinde sırıtan Özgür Özel’i kamuoyunun takdirine bırakıyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>