AKÇAY: “MHP İKTİDARA HAZIR”

1

AKÇAY: “MHP İKTİDARA HAZIR”

Seçim ziyaretlerine Akhisar’da devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa milletvekili Erkan Akçay, “Mecliste başarılı bir muhalefet profili çizdik. Her sözümüzde haklı çıktık. Eleştirilerimiz isabetle yerini bulmuştur. Türk milletinin huzurlu ve güvenli geleceği için MHP’nin iktidar olma zaman gelmiştir.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa milletvekili Erkan Akçay seçim ziyaretleri kapsamında Akhisar’daydı. Akhisar ilçe başkanı İbrahim Uğurlu, milletvekili adayları Osman Oktay ve Mustafa Uncu’nun ve çok sayıda partilinin de bulunduğu heyet Akhisar’da Efendi Mahallesi’nde coşkulu bir topluluk tarafından karşılandı. Burada Akhisarlılara hitaben bir konuşma yapan MHP’li Akçay, “MHP iktidara hazır” mesajını verdi.

1 Kasım seçimlerinin Türkiye’nin en hayati seçimlerinden birisi olacağını belirten Akçay ülkemizin bugünkü şartlarından çıkış yolunun MHP iktidarından geçtiğini belirtti. AKP’nin ülkemize ümit ve heyecan verici hiçbir söyleminin olmadığını belirten Akçay konuşmasına şöyle devam etti: “Ülkemiz tarihin en zor ekonomik ve toplumsal şartlarından birisini yaşıyor. Ekonomiden dış politikaya, sağlıktan eğitime, iç güvenlikten kamu yönetimine kadar yerlerde sürünmeyen hiçbir şey yok. AKP’de de bütün bunları düzeltip Türkiye’yi yarınlara taşıyacak güç ve azim yok. AKP’de sadece ayakkabı kutularının, para kasalarının, gemiciklerin, ihalelerin, rantın heyecanı ve hevesi vardır.”

Geleceğin İnşası İçin Beş Ana Proje

Geleceği inşası için beş ana projelerinin olduğunu belirten MHP’li Akçay konuşmasına şöyle devam etti: “İlk olarak, toplumsal onarım sürecinde Devlet ve Yönetim Reformunu hayata geçireceğiz. Üreten Ekonomi Programını devreye sokacağız, Yoksullukla Mücadele Projesini uygulamaya koyacağız. Terörle Mücadele ve Milli Birlik Projesi’ni derhal uygulayacağız. Adalet duygusunu Yolsuzlukla Mücadele, Ahlak ve Kalitenin Tesisi Projesiyle canlandıracağız. Ülkemizin acil çözüm gerektiren sorunlarına yönelik Öncelikli Eylem Planı hazırladık. Türkiye’nin istisnasız her noktasında huzur ve güveni yeniden ve kalıcı olarak tesis edeceğiz. Bu amaçla bir taraftan her türlü terörün kökünü kazırken diğer tarafta da teröre ve teröriste yataklık eden, destek veren, arka çıkan, göz yuman, açık ya da gizli işbirliği içinde olan kim varsa yargı önüne çıkaracağız. Çözüm süreci ihanetini derhal ve tamamen sonlandıracağız. Milliyetçi Hareket Partisi ülkemizin bütün sorunlarına akılcı, kararlı, inandırıcı çözümler ortaya koymaktadır. MHP’de bu çözümleri uygulayabilecek birikim ve kadro vardır. Mecliste başarılı bir muhalefet profili çizdik. Her sözümüzde haklı çıktık. Eleştirilerimiz isabetle yerini bulmuştur. Türk milletinin huzurlu ve güvenli geleceği için MHP’nin iktidar olma zaman gelmiştir.”

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>