“NE MUTLU TÜRK’ÜM” DİYEMEYENDEN MİLLİYETÇİ OLMAZ

erkan bey resim 3

Seçim çalışmaları kapsamında Yunusemre ilçesinin Yağcılar ve Karaali Köylerini ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa milletvekili Erkan Akçay, “2 Kasım sabahı Türkiye MHP iktidarıyla normalleşecek ve huzurlu ve güvenli yarınlara uyanacaktır.” dedi.

Seçim ziyaretlerine aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa milletvekili Erkan Akçay, Yunusemre ilçesinde Yağcılar ve Karaali köylerindeydi. İlçe başkanı Onur Baylan, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partilinin eşlik ettiği Akçay’ın köy ziyaretleri şölen havasında geçti.

Köy ziyaretlerinde vatandaşlarımızla tek tek sohbet eden MHP’li Akçay, “Seçimlere çok kısa bir süre kaldı. Bugüne kadar yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızın gösterdiği teveccüh huzurlu ve güvenli bir geleceğin müjdecisidir. Bugünkü coşku da göstermektedir ki Manisa ülkenin geleceğine oy veriyor, MHP’yi iktidara taşıyor.” dedi.

Oy tırtıklamak için soytarılık yapıyorlar

Köy kahvehanelerinde vatandaşlarımızla bir araya gelen MHP’li Akçay konuşmasında AKP’nin oy tırtıklamak için soytarılık yaptığını söyledi. Akçay konuşmasına şöyle devam etti: “Son günlerde AKP’lilerin milliyetçi konuşmalarına şahit oluyoruz. Bunlar soytarılıktır. Cumhurbaşkanı Erdoğan milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söylerken başbakan Davutoğlu da milliyetçilikle hesaplaşma vaktinin geldiğini ifade etmiştir. AKP’nin milliyetçiliğe karşı duruşu budur. AKP 13 yıldır PKK’yla, Öcalan’la, Barzani’yle, Talabani’yle, ABD’yle, İsrail’le yürümüştür. Diğer bir ifadeyle nerede bir Türk düşmanı varsa AKP de oradadır. Bu gerçeği aziz Türk milleti görmektedir. Bugün milliyetçilik gömleğini giyen AKP’lilere soruyorum: Dağlardan ve sokaklardan sildirdiğiniz ‘Ne Mutlu Türk’üm Diyene’ sözünü bir kez olsun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve Başbakan Davutoğlu’nun ağzından duydunuz mu? ‘Ne Mutlu Türk’üm’ diyemeyenden milliyetçi olmaz.”

Normalleşmek için MHP’nin iktidarına ihtiyaç var

13 yıllık AKP iktidarının ülkemizi getirdiği noktada kutuplaşma, kamplaşma ve milli birliğin yok olma noktasına geldiğini belirten MHP’li Akçay, “Bugün ülkemizde IŞİD ve PKK tehdidi varsa bunun suçu AKP’dedir. Oslo’da PKK ile anlaşma yapanlar onlar. Barzani ile el ele gezenler onlar. İmralı canisini sevimli kılmaya çalışanlar onlar. ‘PKK’ya operasyon yapmayın’ diyenler onlar. PYD elebaşılarından Salih Müslim’i Ankara’da ağırlayanlar onlar. 400 vekil ile aziz milletimizi tehdit edenler onlar. Medyayı susturmak için ‘kayyum’ atayanlar onlar. 29 yaşındaki bir altın kaçakçısının önüne yatanlar onlar. Yolsuzluk yapanları hukuktan kaçıranlar onlar. Kur’an-ı Kerim’den pasta yapıp yiyenler onlar. Yüce kitabımızın sureleriyle, Allah’ın emirleriyle dalga geçenler onlar. Soma’da madenci yakınlarını tekmeleyenler onlar. Şehit babalarını ‘karaktersiz’ ilan edenler onlar. Bu iktidardan artık kurtulmamız lazımdır. Türkiye’nin normalleşmesi lazımdır. Sizlerin desteğiyle inşallah 2 Kasım sabahı Türkiye MHP iktidarıyla normalleşecek ve huzurlu ve güvenli yarınlara uyanacaktır.” dedi.

Print Friendly
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>